*****

 

 

    1. 

Bielecka Maja

Pedagog

    2. 

Bolibrzuch Marzena

Sekretarz szkoły

    3. 

Dereń Iwona

Język angielski

    4. 

Gawlik Małgorzata

Zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

    5. 

Grajeta Patrycja

Psycholog, zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

    6. 

Kapuścińska – Pieleszek Anna

Biologia, chemia, matematyka, przysposobienie do pracy

    7. 

Konieczna Ewa

Język polski, logopedia, przysposobienie do pracy

    8. 

Krężel Anna

Edukacja wczesnoszkolna

    9. 

Kruczkowska Alicja

Fizyka, zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

10. 

Krukowska Barbara

Plastyka, technika, wdżr, przysposobienie do pracy

11. 

Krupa Anna

Muzyka, geografia, rewalidacja

12. 

Kuszewska Maja

Język angielski, przysposobienie do pracy, zajęcia realidacyjno wychowawcze

13. 

Kuszewska Maja

Język angielski

14. 

Lechowicz – Minosora Anna

Biblioteka, wychowawca w zespole rewalidacyjno - wychowawczym

15. 

Lenartowicz Małgorzata

Wychowawca w zespole edukacyjno – terapeutycznym, przysposobienie do pracy

16. 

Maciejowska Danuta

Język polski, logopedia, eeg

17. 

Madeja – Godek Anna

Wychowawca w zespole edukacyjno – terapeutycznym, przysposobienie do pracy

18. 

Mielniczek – Boszkiewicz Jolanta

Wychowawca w zespole edukacyjno – terapeutycznym

19. 

Minosora Renata

Wychowawca w zespole edukacyjno – terapeutycznym

20. 

Nowak Aneta

Wychowawca w zespole edukacyjno – terapeutycznym

21. 

Pac Monika

Zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze, rewalidacja

22. 

Piaskowska Grażyna

Oligofrenopedagog, dyrektor szkoły

23. 

Piątkowska Iwona

Historia, wos, edb, wychowawca w zespole rewalidacyjno – wychowawczym

24. 

Piotrowska Alicja

Religia

25. 

Sas Justyna

Religia

26. 

Sikora Katarzyna

Wychowawca świetlicy, zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

27. 

Skupin Katarzyna

Logopedia, wychowawca w zespole edukacyjno - teraputycznym

28. 

Śliszewicz Jacek

Informatyka, technika, rewalidacja

29. 

Tadrała Katarzyna

Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

30. 

Tokarczyk Sylwia

Rewalidacja

31. 

Unuczek Andrzej

Wychowanie fizyczne

32. 

Uryga – Krupa Ewa

Nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

33. 

Zając Monika

Wychowawca w zespole edukacyjno – terapeutycznym

34. 

Załugowicz Magdalena

Wychowawca w zespole rewalidacyjno - wychowawczym

35. 

Zamasz Patrycja

Zajęcia kształtujące kreatywność